O nás

Kdo je Rowena?

Jsem začátečnice, prostě obyčejná ženská jako Vy všichni, která miluje šperky, kamínky, trochu té magie, jenž vychází ze správného poznání sebe sama nebo svého znamení a samozřejmě také focení, které je mou vášní dlouhá léta. 

Když začala krize v roce 2020 řekla jsem si "DOST" - lidé byli v depresi, v potížích a nikdo nevěděl, co bude dál včetně mě. Začala jsem hledat nové způsoby, jak dělat lidem radost, protože měsíce odloučení od mých kolegyní, přátel i rodiny udělalo svoje. Rozhodla jsem se otevřít svůj vlastní obchůdek, který bude přinášet radost všem stranám :) 

Mnou prodávané šperky jsou buď ruční výrobou, slitinou kovů s kvalitním postříbřením/pozlacením nebo chirurgická/nerezová ocel. Všechny detaily se snažím vždy napsat do popisku produktu (pod fotkami) nebo můžete rovnou zeptat do mailu skrze ikonku "ZEPTAT SE", abychom se všichni vyhli nedorozumění :-) Určitě Vám do 24h odpovím! 

Většinu šperků zkoušíme - já, moje sestra nebo moje maminka či babička - já sama jsem silný alergik, co se osype po kdejaké aviváži :) výjimku mají produkty, které nám nikomu nejsou nebo pánské věci. Každopádně u všech prstýnků, náhrdelníků i náramků DOPORUČUJI sundávat, když jde do vany/sprchy, myjete nádobí nebo děláte nějakou manuální činnost.