Pozlacený prsten Jelen

Kód: 232
Novinka Tip Vhodný dárek
690 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Originální design jemného pozlaceného prstýnku přináší velký 11mm zirkon ověnčený obrovským parožím. Tím ovšem práce šperkařů nekončí! Paroží i spodní část prstýnku je osázena malými, blyštivými zirkony, které mu dodají ten pravý lesk. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šperk je inspirovaný majestátním lesním zvířetem - jelenem a jeho parožím o velikosti 1,4cm. Jemné pozlacení podtrhuje velký oválný zirkon o velikosti 11mm zasazený uprostřed celého šperku. Aby jich nebylo málo, je osázený nespočtem dalších malinkých zirkonů, které prstenu propůjčují nebeský lesk. 

Doporučujeme sundávat při koupání, v bazénu a na spaní pro zvýšení životnosti šperku.

  • Průměr: 1,8cm (vel. 7)
  • Výška: 1,4cm
  • Materiál: mosaz, zirkon

Pozn. nejedná se o čisté zlato, pouze pozlacení, čemuž odpovídá i příznivá cena!


Objevte kouzlo přírody a divokosti, které ztělesňuje náš prsten Jelen. Tento jedinečný šperk odráží sílu a krásu jednoho z nejmajestátnějších stvoření lesa – jelenů. Je to nádherná kombinace umění, designu a přírody, která v sobě ukrývá kus nekrotitelné divočiny a přesto je ladně elegantní.

Základ tvoří pozlacený prstýnek, který je korunován velkým oválným zirkonem o velikosti 11 mm. Tento lesklý kámen, který se pyšní svou velikostí a brilancí, představuje jelení srst v plné parádě. Zirkon je obklopen zlatými detaily, které připomínají paroží jelena a dodávají šperku charakteristický a unikátní vzhled.

Detaily paroží nejsou jen ozdobou, ale také způsob, jak přidat další vrstvu eleganci a komplexnosti celému designu. Jsou zdobené malými zirkony, které dodávají šperku další lesk a svítivost. Tyto drobné detaily, které odražejí světlo a přitahují pohledy, dodávají šperku až mystický nádech.

Tento prsten je perfektní volbou pro ženu, která má ráda přírodu a divokou krásu, ale zároveň miluje eleganci a klasický design. Je ideální pro každodenní nošení, ale také pro zvláštní příležitosti, kdy chce žena upoutat pozornost a zaujmout svou jedinečností.

Náš prsten Jelen je dokonalým způsobem, jak se spojit s přírodou a vyjádřit svou lásku k přírodním krásám, aniž byste museli opustit město. Představuje dokonalou rovnováhu mezi divokostí přírody a sofistikovaným designem, který se hodí do moderního života.

Šperk je dokonalým dárkem pro ženu, která se nebojí vyjádřit svou osobnost a miluje jedinečné kousky. Ať už je to dárek pro vás samotné nebo pro někoho speciálního, prsten Jelen je šperk, který bude vždy upoutávat pozornost a vyvolávat obdiv.