Pozlacený roztahovatelný prsten Skyrim

Kód: 133
Novinka Tip
590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pozlacený prsten z nerezové oceli představuje Metatronovu krychli. Jeho hlavní předností je možnost nastavit si průměr kroužku, kvalitní ocel zaručuje dostatečnou pevnost a neporušení tvaru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztahovatelný prstýnek je vhodný pro muže i ženy, kluky i dívky. Svůj design získal podle geometrického symbolu Metatronova krychle, ocení ji tak milovníci náboženských a geometrických motivů, ale i lidé libující si v minimalismu. 

Kvalitní materiál šperku neztrácí barvu, nezabarvuje kůži a je hypoalergenní. Doporučujeme sundávat při koupání, v bazénu a na spaní pro zvýšení životnosti šperku.

Metatronova krychle vychází z geometrických těles, platónských těles, podle pradávných zdrojů je symbol energeticky napojen na nejvyššího archanděla Metatrona, po kterém dostal název. Lidé se odpradávna k tomuto symbolu obracejí, když mají pocit, že jsou ztraceni, protože pomáhá vést k jasnosti a pravdě. Z učení posvátné geometrie lze vyčíst, že symbol je roven rovnováze všech nebeských sil a energií, která nás může spojit k původní tvořivé síle archanděla. 

  • Průměr: roztahovatelný 
  • Velikost: 24,7x24x7cm
  • Váha: 2g
  • Materiál: nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: