Přívěsek z paua mušlí - srdce

Kód: 259
Tip Poslední kus Vhodný dárek
690 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Exotické mušle Paua pochází z Nového Zélandu a do šperkařství přináší unikátní kresbu, která každému šperku dá svoji jedinečnost. Používané jsou i v tradičním lékařství a jsou spojené i s uměním čaker. Krom moderního doplňku, tak získáte i neskutečnou přírodní ochranu. Produkt neobsahuje šňůrku na krk. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poslední kus, další nebudou!

K výrobě tohoto malého, ale jedinečného přívěsku byly použity mušle Paua, které dávají šperku i magické schopnosti. 

Vzhledem k použitému materiálu a ruční práci je každý výrobek originál. Barvy na fotografii se můžou lehce lišit v závislosti na monitorech. 

  • Velikost: 1,7x1,8cm
  • Materiál: přírodní mušle, akrylový list


Představte si tajemství Nového Zélandu, země plné divoké přírody a exotické flóry a fauny, ztělesněné v jednom jedinečném šperku. Tento přívěsek z paua mušlí ve tvaru srdce je více než jen estetický doplněk. Je to symbol hluboké spojenosti s přírodou a ukazatel vašeho zájmu o tradice a kulturu domorodých národů.

Tento šperk je vyroben z paua mušlí, exotických mušlí z Nového Zélandu, které jsou známy svou nádhernou duhovou barvou a jedinečným vzorem. Každý kousek mušle je unikát, což znamená, že každý šperk je svým způsobem originální a neopakovatelný.

Paua mušle jsou v tradičním lékařství a umění čaker spojené s ochranou a uzdravením. To z tohoto přívěsku dělá nejen módní doplněk, ale také silný amulet, který vás může chránit a posilovat ve vašem každodenním životě.

Tvar srdce tohoto přívěsku symbolizuje lásku a soucit, což ho činí ideálním dárkem pro někoho, koho milujete. Může být také krásnou památkou na váš vlastní duchovní růst a transformaci.

Kvalitní řemeslné zpracování a pečlivý výběr každého kousku mušle zajišťují, že tento přívěsek je nejen krásný, ale také odolný. Jako přirozený produkt může barva a vzor přívěsku mírně varirovat, což jen zvyšuje jeho jedinečnost a kouzlo.

Přívěsek z paua mušlí - srdce je mnohem více než jen šperk. Je to malá část Nového Zélandu, kterou můžete nosit sebou. Je to symbol vaší lásky k přírodě, vašeho respektu k tradičním hodnotám a vaší touhy po dobrodružství a objevování. Je to amulet, který vás může chránit a inspirovat k životu plnému lásky a krásy.