Severský náramek s dračími hlavami

Kód: 1456
Tip Vhodný dárek
530 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pevný a těžký náramek zobrazují z každé strany hlavu draka v severském stylu. Náramek je lehce roztahovatelný. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: kov
Průměr: 6,5cm (lehce roztahovatelný)
Unisex

Doporučujeme sundávat při koupání, v bazénu a na spaní pro zvýšení životnosti šperku.

 

Severský náramek s dračími hlavami je fascinujícím a impozantním kouskem šperku inspirovaným bohatou historií a kulturou severských národů. Tento pevný a těžký náramek vyniká svou detailní a precizní prací, která odráží zručnost řemeslníků a jejich zájem o mýty a legendy severského světa.

Náramek je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje jeho dlouhodobou trvanlivost a odolnost vůči opotřebení. Na každé straně náramku najdete realisticky zpracovanou hlavu draka v severském stylu. Draci byli v severské mytologii zosobněním síly, moci a nezdolnosti, a jejich ztvárnění na tomto náramku přináší majiteli pocit odvahy a neohroženosti.

Díky lehce roztahovatelnému designu je náramek pohodlný na nošení a snadno se přizpůsobí různým velikostem zápěstí. Tento šperk je tak ideálním doplňkem pro každého, kdo miluje severskou kulturu, nebo hledá silný a výrazný šperk, který upoutá pozornost.

Severský náramek s dračími hlavami je skvělým dárkem pro milovníky historie, severské mytologie a fantasy příběhů. Jeho jedinečný design a symbolika potěší a nadchne každého, kdo obdivuje statečnost, sílu a odvahu draků a válečníků severských zemí.

Náramek je navíc vhodný pro různé příležitosti - můžete jej nosit jako každodenní doplněk, který dodá vašemu stylu osobitý nádech, nebo jej můžete uchovat pro zvláštní příležitosti, kdy chcete vyniknout a upoutat pozornost.

Objednejte si tento severský náramek s dračími hlavami ještě dnes a získejte šperk, který vám bude připomínat sílu a odvahu legendárních draků a hrdinů severských ság.