Severský prsten s liškou

Kód: 1750
Novinka
200 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Propracovaný postříbřený prstýnek o průměru 2cm, jehož centrem je vyřezávaná liška s více ocasy. Celý povrch je doplněn o klasický severský motiv. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průměr: 2cm (vel. 9)
Materiál: slitina kovů

Doporučujeme sundávat při koupání, v bazénu a na spaní pro zvýšení životnosti šperku.

 

Propracovaný postříbřený prstýnek o průměru 2 cm je jedinečným a okouzlujícím kouskem šperku, který si jistě zamilujete. Tento nádherný prstýnek je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhodobou trvanlivost a odolnost vůči opotřebení. Jeho povrch je pokryt jemným postříbřením, které dodává prstýnku elegantní a luxusní vzhled.

Hlavním motivem prstýnku je rafinovaně vyřezávaná liška s více ocasy, která symbolizuje moudrost, šikovnost a tajemství. Její detaily jsou tak precizně zpracované, že působí jako živá. Liška je obklopena tradičním severským motivem, který zdůrazňuje její magickou a tajemnou atmosféru. Severský motiv je velmi detailní, což dodává prstýnku jedinečný vzhled.

Prstýnek je velmi pohodlný na nošení díky svému ergonomickému tvaru a hladkým okrajům. Je navržen tak, aby byl vhodný pro každodenní nošení, ale i pro zvláštní příležitosti. Tento šperk je skvělým doplňkem pro každého, kdo miluje zvířata, přírodu a severskou mytologii.

Jeho krása okouzlí každého, kdo se na něj podívá. Při nošení tohoto prstýnku si jistě získáte obdiv a zájem lidí ve svém okolí.

Nepropásněte příležitost přidat tento úchvatný a jedinečný šperk do své sbírky, který vás bude provázet po celý život a stane se nedílnou součástí vašeho stylu. Objednejte si tento propracovaný postříbřený prstýnek s vyřezávanou liškou a severským motivem ještě dnes a kupte si nádherný klenot.