Stříbrný náhrdelník Strom života 5cm

Kód: 244
Akce Ruční práce
1 180 Kč –50 %
Stříbrný náhrdelník Strom života 5cm
1 180 Kč –50 % 590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Základ velkého šperku tvoří kovový kruh, do kterého je upletený košatý strom života tvořený šperkařským drátkem a přírodními kamínky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhledem k použitému materiálu a ruční práci je každý výrobek originál. Barvy na fotografii se můžou lehce lišit v závislosti na monitorech.

  • Průměr: 5cm
  • Délka: 50cm
  • Materiál: přírodní kámen, šperkařský drátek

Strom života vznikl jako symbol propojující vše živé. Naši předci vždy viděli ve stromech cosi posvátného a léčivého, stejně tak se strom objevuje i v Bibli, díky tomu si každý může v tomto motivu najít svoje, ať už jde o zdroj energie, kruh života, náklonnost k přírodě nebo jedinečnost osobnosti.

Šperk je cca 2x větší než jeho běžné protějšky u konkurence.

 

Stříbrný náhrdelník Strom života o průměru 5 cm představuje jedinečný a oslnivý kousek šperku, který kombinuje tradici, řemeslo a přírodní krásu. Tento impozantní náhrdelník je zhotoven z kovového kruhu, do něhož je ručně vpletený detailní strom života, vytvořený ze šperkařského drátku a osázený přírodními kamínky.

Díky použití kvalitních materiálů a ruční výrobě je každý exemplář tohoto náhrdelníku unikátní. Vzhledem k odlišnostem monitorů mohou skutečné barvy šperku mírně lišit oproti fotografiím. Náhrdelník je téměř dvojnásobně větší než běžné šperky se stejným motivem, což jej činí výrazným a atraktivním doplňkem.

Strom života je odpradávna symbolem propojení všeho živého a jeho význam se prolíná napříč kulturami a náboženstvími. Naši předkové ve stromech spatřovali posvátnost a léčivou sílu, zatímco strom života se objevuje i v biblických příbězích. Tento motiv tak nabízí mnohostranný význam - od zdroje energie, přes kruh života, až po náklonnost k přírodě nebo vyjádření jedinečnosti osobnosti.

Tento náhrdelník vhodným dárkem pro ty, kteří oceňují řemeslnou práci, přírodní krásu a hluboký symbolický význam. Kombinace ruční práce, přírodních materiálů a originálního designu dělá z tohoto šperku nezapomenutelný a cenný klenot.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EJ Avatar autora | 15.7.2023
Opravdu velký strom života s mnoha kamínky. Sice dražší, ale nelituji.
5
V Avatar autora | 27.1.2023
Nádherný šperk, děkuji.