Stříbrný náramek Lotus

Kód: 52
Tip
550 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Stylový postříbřený náramek s motivem lotosového květu uprostřed a ptáky po stranách v indickém stylu. Průměr: 6cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní náramek v indickém stylu potěší každou ženu nebo dívku! Díky roztahovatelnosti padne na každé zápěstí a kvalitní materiál zaručí, že se jen tak neponičí. Kvalitní postříbření neztrácí barvu, každopádně doporučujeme nenosit do sprchy nebo bazénu a sundat na noc. 

  • Rozměry: 6cm (roztahovatelný) x 2,5cm
  • Materiál: slitina mědi 

Náramek Lotus je více než jen šperk. Je to dokonalé spojení moudrosti, elegance a jedinečnosti. Tento postříbřený náramek, zdobený vzorem lotusu, je tvořený s nádechem indického stylu, který odráží starověkou moudrost a spiritualitu. Je to výjimečný doplněk, který se stane neodmyslitelnou součástí vašeho osobního stylu.

Lotus je v indické kultuře považován za svatý květ a symbolizuje čistotu, dokonalost a osvícení. Tento náramek je pro ženu, která hledá význam a hloubku ve svých špercích. Lotus na náramku je poklonou k vašemu duchovnímu růstu a uvědomění si vlastní hodnoty. Je to nejen dekorativní prvek, ale také symbol vaší vnitřní krásy a síly.

Tento náramek je také vyjádřením elegance. Jeho masivní vzhled a vynikající detaily vytvářejí elegantní a sofistikovaný šperk, který bude skvělým doplněkem k jakémukoli outfitu. Ať už chodíte na večeři, do divadla nebo na party s přáteli, náramek Lotus vám dodá sebevědomí a styl.

Náramek je roztahovatelný, takže se přizpůsobí každému zápěstí, a jeho kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost. Je vyroben s myšlenkou na komfort a odolnost, takže ho můžete nosit celý den bez obav z poškození. Přesto doporučujeme sundat ho na noc a vyhnout se kontaktu s vodou, aby se udržela jeho krása a lesk.

Náramek Lotus je více než jen šperk, je výrazem vaší jedinečnosti a krásy. Je to symbol vaší duchovní cesty a vaší elegance. Nosíte nejen krásný šperk, ale také kousek starověké moudrosti a duchovní síly.