Stříbrný prsten s květy

Kód: 241
390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Květin není nikdy dost, pokud se Vám nelahodí obdarovat svou jemnou polovičku řezanými květy, zkuste to prstenem, který přímo kvete!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šperk je tvořen pěti malými kvítky se zirkonem uprostřed každého. Všechny jsou následně precizně spojené tenkými větývkami. Průměr odpovídá velikosti 7, tedy 1,9cm. 

Kvalitní materiál šperku neztrácí barvu, nezabarvuje kůži a je hypoalergenní. Doporučujeme sundávat při koupání, v bazénu a na spaní pro zvýšení životnosti šperku.

  • Průměr: 1,9cm (vel. 7)
  • Materiál: slitina kovů, zirkon
  • Váha: 4,1g

Pozn. nejedná se o čisté stříbro, ale pouze masivní postříbření, čemuž odpovídá i příznivá cena.


Představte si jarní louku, kde se právě probouzejí první květiny. Slunce svými paprsky roztává poslední zbytky zimy a příroda se pomalu probouzí k novému životu. Takový je i tento prsten s květy, který svým designem připomíná právě takovou jarní louku. Je to symfonie přírody zasazená do šperku, která vyzařuje životní sílu a křehkou krásu květin.

Tento postříbřený prsten je jako skutečná louka na vašem prstu. Pět malých květů, každý osázený svítivým zirkonem, tvoří harmonický celek, který přímo ožívá na vašem prstu. Květiny jsou spojené tenkými větvičkami, což dodává prstenu přirozený a organický vzhled.

Prsten s květy je jako krásný květinový věnec, který zdobí váš prst a přináší s sebou jemnou nádech jara. Jeho křehkost a jemnost odráží vaši citlivost a přirozenou ženskost. Je to šperk, který podtrhne vaši jedinečnost a krásu.

Představte si, jak tento prsten zdobí váš prst během letního posezení, nebo jak svítí na slunci během jarní procházky. Prsten s květy přináší do vašeho života kousek přírody a stane se nepostradatelným doplňkem vaší letní garderoby. Jeho jemný design je perfektní pro každou příležitost, ať už se chystáte na večírek s přáteli nebo na romantickou večeři s vašim partnerem.

Jedinečný prsten s květy je také skvělým dárkem pro všechny milovnice přírody a květin. Pokud hledáte něco, co vyjádří vaši lásku a obdiv, tento prsten je tou správnou volbou. Je to dárek, který vyzařuje krásu a eleganci a který bude nositelku vždy připomínat jarní louku plnou květin.

Takže ať už hledáte dokonalý doplněk k vašemu letnímu outfitu, nebo hledáte ten nejkrásnější dárek pro vaši milovanou, prsten s květy je tou správnou volbou. Vždyť květina je symbolem krásy a dokonalosti, a tento prsten je toho skvělým příkladem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: