Zlatý náhrdelník se skarabem

Kód: 181
Akce Tip
520 Kč –50 %
Zlatý náhrdelník se skarabem
520 Kč –50 % 260 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Skarab byl pro staré Egypťany symbolem zrození a vznikání. Za mnohým stojí kulička, kterou tento brouk věčně válí před sebou, Egypťané se domnívali, že skarab je pouze mužského rodu a jeho mláďata se rodí právě z této kuličky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šperk o velikosti 3,5x3,7cm je vyroben z kvalitního pozlaceného materiálu, který neztrácí lesk a barvu. Krom toho má vysoce propracované detaily na křídlech i těle. Ke šperku je připojena látková šňůrka, která je hypoalergenní a příjemně se nosí. 

Doporučujeme sundávat při koupání, v bazénu a na spaní pro zvýšení životnosti šperku.

  • Velikost: 3,5x3,7cm
  • Délka: 50cm
  • Materiál: slitina kovů
  • Váha: 11,8g

Zlatý náhrdelník se skarabem je okouzlujícím a pozoruhodným šperkem, který přináší do vaší sbírky jedinečný prvek starověké egyptské kultury. Skarab byl pro staré Egypťany symbolem zrození, obnovy a vznikání, a tento náhrdelník skvěle odráží hluboký význam tohoto tajemného symbolu.

Šperk zdobí precizně vytesaný skarab. V designu tohoto náhrdelníku je kladen velký důraz na detail a autenticitu. Skarab, který je součástí náhrdelníku, je ztělesněním brouka, který ve starověkém Egyptě hrál klíčovou roli v náboženských představách a mýtech. Egypťané se domnívali, že skarabové jsou pouze mužského rodu a jejich potomstvo vzniká z kuliček země, které tito brouci neustále válejí před sebou.

Tento zlatý náhrdelník se skarabem je nejen módním doplňkem, ale také silným a významovým symbolem. Nádherně vypracovaný skarab a jeho kulička představují cyklus života, proměnu a obnovu, což je ústřední téma egyptského náboženství a kultury.

Náhrdelník se skarabem je ideálním dárkem pro milovníky starověkého Egypta, mytologie nebo pro ty, kteří hledají šperk s hlubším významem a historií. Je to vyjádření vášně a zájmu o dávné kultury a jejich tajemství.