Náušnice z paua mušlí - kapky

Kód: 217
Novinka Tip
549 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Exotické mušle Paua pochází z Nového Zélandu a do šperkařství přináší unikátní kresbu, která každému šperku dá svoji jedinečnost. Používané jsou i v tradičním lékařství a jsou spojené i s uměním čaker. Krom moderního doplňku, tak získáte i neskutečnou přírodní ochranu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na výrobu náušnic byly použity unikátní mušle paua, z jejichž kresby budete dozajista unešení. Zadní strana je tvořena bílou perletí. 

Vzhledem k použitému materiálu a ruční práci je každý výrobek originál. Barvy na fotografii se můžou lehce lišit v závislosti na monitorech. 

  • Velikost: 2,1x1,8cm
  • Materiál: mušle paua, šperkařský drátek


Představujeme vám nádherný klenot, který v sobě ukrývá sílu přírody a umění - náušnice z paua mušlí ve tvaru kapek. Tyto exkluzivní náušnice, které dokonale ladí s každým outfitem, nabízejí kombinaci elegantního designu a mystické krásy Paua mušlí.

Paua mušle, pocházející z hlubin oceánů Nového Zélandu, jsou v šperkařství známé pro svou neopakovatelnou kresbu, která přidává každému šperku unikátní nádech. Kresby těchto mušlí se podobají rozmanitým obrazech, které mohou vzbudit fascinující pocity a asociace. Možná uvidíte v nich odraz barevných korálů, tajemné oceánské hlubiny, nebo třpytivé hvězdy na noční obloze.

Zajímavostí je, že Paua mušle jsou také používány v tradičním lékařství a spojeny s uměním čaker. Představují symbol ochrany a léčení, díky čemuž tato náušnice nejsou jen módním doplňkem, ale také nositelkou neskutečné přírodní ochrany a energie.

Struktura těchto náušnic je jedinečná. Zadní strana je tvořena bílou perletí, která dokonale doplňuje barevnou skvostnost Paua mušlí. Každý pár náušnic je ručně vyrobený, takže je každý výrobek originální a jedinečný. To znamená, že náušnice, které si objednáte, budou jediným párem svého druhu na světě.

Vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu se barvy na fotografii mohou lehce lišit, což přidává kouzlo a autentičnost těmto šperkům. Celkový vzhled je ale vždy stejně oslnivý a fascinující. Toto je klenot, který vám přináší kousek nekonečné krásy přírody, která je tak jedinečná jako vy.

Náušnice z Paua mušlí ve tvaru kapek jsou více než jen šperk - jsou cestou do mystického světa přírodních krás a léčivých sil. Dovolte, aby se staly vaším denním společníkem, který vám dodá sebevědomí a harmonii. Budou vaším tajemstvím, které dodá vašemu stylu hloubku a jedinečnost. Dovolte, aby vyprávěly svůj příběh - příběh o kráse, silě a tajemství, které v sobě ukrýváte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: